Parametry zboží
| barva: | šedá + bílá |
| délka výrobku: | 186cm |
| hmotnost: | 72kg |
| materiál: | plast |
| materiál balení: | karton |
| rozměr balení: | 235x111x24cm |
| šířka výrobku: | 237cm |
| výška výrobku: | 227cm |
Jedná se o bezúdržbový plastový domek od výrobce Keter.DomkyKeter představujískvělé a inteligentnířešení úložného prostoru na vaší zahradě. Pohodlný pohyb v domku zajistí dostatek světla díkyvelkému okénku. Ventilační mřížkapřivádí čerstvý vzduch auložené věci zbytečně nevlhnou.Domky Keter se vyznačují kvalitou, designem aextrémní stabilitou díky kovovým výstužím. výhody:- velmi snadná montáž- krásný design- kvalita- ventilovaný- bezúdržbový- odolný vodě, sněhu i UV záření
Mohlo by Vás zajímat
skladem
920 Kčvčetně DPH
BRAVO zahradní plastový úložný box 270 L - grafit
skladem
1 190 Kčvčetně DPH
záhon vyvýšený SKLÁDACÍ 120x80cm dřevěný
skladem
620 Kčvčetně DPH
skladem
5 090 Kčvčetně DPH
skladem
9 900 Kčvčetně DPH
slunečník ROJA NAKLÁPĚCÍ 3m béžový
skladem
1 190 Kčvčetně DPH
Markýza 4x3m ŠEDÁ (P4512) - volně stojící
skladem
8 650 Kčvčetně DPH
Slunečník kovový 8080 -ø350 - béžový
skladem
2 040 Kčvčetně DPH












