Parametry zboží
| barva: | grafit + šedá poduška |
| délka lavičky: | 163cm |
| hmotnost celkem: | 16kg |
| materiál: | lisovaný plast |
| materiál balení: | karton |
| nosnost lavičky: | 3x110kg |
| obsah setu: | 1xsofa pro 3 osoby |
| rozměr balení (počet kartonů): | 73x64x65cm |
| šířka lavičky: | 65cm |
| výška lavičky: | 74cm |
Proměňte svou terasu, balkon nebo dvorek s trojmístným sofa Marie. Sofa je vyrobeno z lisovaného plastu v imitaci přírodního ratanu. Podušky, které jsou součástí sofa, poskytují právě ten extra kousek pohodlí během Vašich odpočinkových chvil. Velmi snadná údržba. Výrobek je vysoce odolný proti UV paprskům a povětrnostním vlivům.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
4 390 Kčvčetně DPH
skladem
2 490 Kčvčetně DPH
skladem
970 Kčvčetně DPH
není skladem
780 Kčvčetně DPH
CORFU FIESTA set - antracit + šedé p.
skladem
13 790 Kčvčetně DPH
skladem
4 190 Kčvčetně DPH
skladem
629 Kčvčetně DPH
ANNECY rohová hliníková souprava
skladem
32 990 Kčvčetně DPH












