Parametry zboží
| adaptér: | 59mm |
| barva: | tmavě šedá |
| hmotnost: | 5kg |
| materiál: | plast |
| materiál balení: | karton |
| rozměr: | ø90x16cm + 8cm výška adaptéru |
| rozměr balení: | 68x41x22cm |
| výška výrobku: | 22cm |
Plastový podstavec pro slunečníkv tmavě šedé barvě. plnitelný vodou nebo pískem
Mohlo by Vás zajímat
PROGRESS zahradní plastový vozík - černá
skladem
660 Kčvčetně DPH
skladem
11 660 Kčvčetně DPH
skladem
1 750 Kčvčetně DPH
skladem
29 990 Kčvčetně DPH
stříška k houpačce DE LUXE - béžová
skladem
735 Kčvčetně DPH
Slunečník EXCLUSIVE boční - terracota
skladem
1 590 Kčvčetně DPH
skladem
4 050 Kčvčetně DPH
vyvýšený záhon plechový 100x80cm
skladem
1 100 Kčvčetně DPH












