Parametry zboží
| barva konstrukce: | antracit |
| barva potahu: | béžová |
| boční (B) / standard (S): | B |
| hmotnost celkem: | 17kg |
| materiál balení: | karton |
| materiál konstrukce: | kov |
| materiál potahu: | polyester 160g |
| podstavec (součást výrobku): | ano - křížový |
| průměr hlavní tyče: | 48mm |
| rozměr: | ø350cm |
| rozměr balení: | 224x33x14cm |
| výška výrobku: | 252cm |
Slunečník Vám zajistí příjemné posezení během letních slunečných dnů. Možnost nastavení úhlu stínění, bez střapců, otevírání kličkou. S podstavcem.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
9 900 Kčvčetně DPH
skladem
2 130 Kčvčetně DPH
skladem
11 660 Kčvčetně DPH
STORA WAY HIGH zahradní plastová skříň - béžová
není skladem
7 850 Kčvčetně DPH
Plastový neviditelný obrubník 58 mm
není skladem
99 Kčvčetně DPH
skladem
3 890 Kčvčetně DPH
v externím skladě do 2 dnů
1 706 Kčvčetně DPH
CELEBES zahradní houpačka kovová 037-11
skladem
10 280 Kčvčetně DPH












