Parametry zboží
| barva: | grafit |
| hloubka výrobku: | 56,5 cm |
| hmotnost celkem: | 4 kg |
| materiál: | plast |
| nosnost: | kg |
| polohovací: | ne |
| šířka výrobku: | 58 cm |
| Stohovatelnost: | ano |
| výška výrobku: | 83 cm |
Plastové zahradní křeslo NUMANA s područkami je velmi lehké, ale zároveň i velice pevné a stabilní. Opěrka a sedák jsou v oblíbené imitaci ratanu. Křeslo je stohovatelné a díky tomu i praktické pro případné uskladnění. Použitý materiál je pevný recyklovaný plast. Křeslo je odolné nepřízni počasí i UV záření a vyznačuje se velmi snadnou údržbou. Díky grafitovému provedení může doplnit mnohé stoly či sestavy v této barvě.
Mohlo by Vás zajímat
IOWA (MONTANA) křeslo - cappuchino + pískové podušky
skladem
1 790 Kčvčetně DPH
VANESSA dekorační polštář 40527-210
skladem
150 Kčvčetně DPH
skladem
925 Kčvčetně DPH
skladem
1 840 Kčvčetně DPH
set PIKNIK - 160 cm - lakovaný
není skladem
5 290 Kčvčetně DPH
skladem
1 700 Kčvčetně DPH
není skladem
6 130 Kčvčetně DPH
skladem
3 150 Kčvčetně DPH












