Parametry zboží
| barva: | cappuccino |
| délka výrobku: | 63cm |
| hmotnost: | 3kg |
| materiál: | lisovaný plast |
| nosnost: | 110kg |
| polohovací: | ne |
| šířka výrobku: | 58cm |
| výška výrobku: | 79cm |
Velmi pevné, elegantní a pohodlné křeslo. Křeslo je vyrobeno z plastu - odolného proti UV záření a povětrnostním vlivům. Vhodné do interiéru i exteriéru. Produkt je velmi snadné udržovat. Křeslo je stohovatelné a díky tomu lze i větší počet křesel jednoduše uskladnit.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
4 680 Kčvčetně DPH
skladem
4 390 Kčvčetně DPH
skladem
649 Kčvčetně DPH
skladem
925 Kčvčetně DPH
skladem
300 Kčvčetně DPH
skladem
3 660 Kčvčetně DPH
Křeslo AIRE ARMCHAIR - hořčicově žlutá
skladem
929 Kčvčetně DPH
skladem
1 700 Kčvčetně DPH












